KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12451332

nr 1245 1332

Nathan Gutman

(1914-1990)

Oljemålning, Nathan Gutman (1914-1990), orkester, signerad. Olja på duk, 53x64 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:32:56

1/4 20:21:35 1      Vinnande bud